Top

Biz Kimiz ?

Şehr-i Sanat Baklavacısı

Şenol Çağlar ve Özcan Demir, Şehr-i Sanat Baklavacısı'nın kurucularındandır. Kurucularımız Çorlu'da baklava markası olan Şehr-i Sanat Baklavacısı için oldukça emek vermişlerdir. Bizler de tecrübe ve birikimlerimiz ile sizlere baklavanın en lezzetli halini sunmak için emek vermekteyiz.


Biz, baklavanın taş fırında pişirildiği ve lezzet harmanının ağız tadınıza en uygun hale getirildiği, mağazamızda sıcak ve soğuk içeceklerle servis edildiği bir firmayız.


Biz, baklavanın ana vatanı olan Gaziantep’teki gibi tatlı severlerimizin damak tadına en uygun, en lezzetli ve en kaliteli şekilde sunabilmek için hizmet veriyoruz.


Biz, HACCP ve ISO kalite standartlarında baklava ve börek çeşidi üreterek tüketicilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Biz, baklavayı sadece Trakya’da değil, Türkiye’nin marka ismi yapabilmek için çabalayan bir firmayız.


Biz, Çorlu’da bir adım yakınınızdayız. Mağazamızla haftanın 7 günü her saatinde baklava lezzetini tadabileceğiniz, sevdiklerinizle huzur bulabileceğiniz bir mekanız.


Biz, özel günlerinizde ise sevdiklerinize bu eşsiz lezzeti not kağıdınız ile adrese teslim edebileceğimiz bir firmayız.


Biz, el emeği ile teknolojinin yeniliklerini harmanlayarak, usta ellerin lezzeti hamura nakşetmesiyle süregelen lezzet kervanımıza katılımı her geçen gün daha da artıran bir firmayız.


Başta baklava olmak üzere Türk mutfağının geleneksel tatlılarının önemli temsilcilerinden birisi olan Şehr-i Sanat Baklavacısı olarak biz, sadece mağaza konsepti ve perakende hizmetleri veren değil aynı zamanda toplu yemek üretim firmalarına, süper marketlere, pastanelere, restoran ve otellere de toptan satış ve dağıtım konularında hizmet veren bir firmayız.

Vizyonumuz

Ürünlerimizin kalitesi ve hizmetlerimiz ile bölgemizde, ülkemizde başarı ile temsil etmeyi, zanaatkarlık ve esnaflık ruhunu da koruyarak güvenilir bir firma olmanın sürekliliğini hedeflemekteyiz.

Misyonumuz

Konuklarımızın ürünlerimizi tüketmek istediği her yerde ulaşılabilir olmak ve ilk tercihleri haline gelmek.

Kalite Politikamız

Gaziantep'e Gitmenize Gerek Yok!

Baklava, Börek ve şerbetli tatlılar konusunda kalite ve güvenilirliğimizi sürdürmek adına hijyeni esas alarak kaliteli, güvenli ve sağlıklı ürünler üretmek, konuklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için gıda güvenliği sisteminin şartlarına uymak, etkili iletişim sağlamak, konuklarımızın memnuniyetini sağlamak, personel eğitimini ön planda tutmak, politika ve hedeflerimizi gözden geçirmek ve yasal mevzuatlar çerçevesinde çalışmaktır.